O firmie

Bonell

Początek działalności

Początek działalności Fabryki Sprężyn „Bonell-Bis” Józef Hliwa Spółka Jawna sięga 20 lat wstecz. Już wtedy właściciel firmy widział wizję rozwoju branży meblarskiej przekładającej się na znaczny wzrost zapotrzebowania na sprężyny Bonnell, stąd podjął decyzję kupna pierwszych manualnych maszyn do wytwarzania formatek sprężynowych typu Bonnell. Wysokie zapotrzebowanie przyczyniało się do ciągłych inwestycji w nowoczesny park maszynowy a także w rozbudowę firmy, zwiększając powierzchnię produkcyjną. Obecnie Fabryka Sprężyn „Bonell-Bis” jest jednym z czołowych producentów sprężyn i formatek sprężynowych typu Bonnell oraz Sprężyn Kieszeniowych w Polsce.

Profil firmy

Nasza firma specjalizuje się w produkcji sprężyn i formatek sprężynowych typu Standard-Bonnell, Mini-Bonnell oraz Sprężyn Kieszeniowych, mających szerokie zastosowanie w branży meblarskiej oraz w produkcji materacy sypialnych. Nasze wyroby cechują się najwyższą precyzją wykonania, dbałością o szczegóły, niezawodnością materiałów, dzięki temu produkty naszej firmy dostarczane są do szerokiej grupy odbiorców.

Park maszynowy

Posiadamy wysoko rozwinięty park maszynowy, który w większości składa się z w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych wytwarzających formatki sprężynowe Bonnell oraz Sprężyny Kieszeniowe. Wykorzystywane maszyny w naszej firmie pochodzą w większości od renomowanego, szwajcarskiego producenta Spuhl AG. W ostatnim czasie nasza firma poszerzyła swój park maszynowy o kolejne zautomatyzowane linie produkcyjne, wytwarzające formatki sprężynowe Bonnell oraz Sprężyny Kieszeniowe. Dzięki nieustannym inwestycjom w technologię stajemy się jeszcze bardziej konkurencyjni, oferując produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

Klient

Fabryka Sprężyn „Bonell-Bis” w swojej działalności stawia sobie za cel produkowanie wyrobów spełniających oczekiwania klientów. Nasi doświadczeni specjaliści dbają od samego początku
o prawidłowy dobór produktów, zapewniając najkorzystniejsze rozwiązania, gwarantując atrakcyjną ofertę. Doświadczenie naszej firmy sprawia, iż klient otrzymuje fachową poradę, solidną jakość wykonania oraz szybki czas realizacji zamówienia. Jesteśmy w stanie sprostać indywidulanym potrzebom klienta.

Certyfikaty

Współpraca

„Fabryka Sprężyn „Bonell-Bis” podchodzi do każdego odbiorcy profesjonalnie i rzeczowo.
Jesteśmy dla klienta, dbając o jego potrzeby.”

Zapraszamy do współpracy.

Józef Hliwa
Właściciel